Hakkımızda

HouseYouNite

Türkiye’nin en geniş yaş aralığına hitap eden, en büyük elektronik müzik etkinliklerine ev sahipliği yapan, birbirinden farklı dinamiklerden oluşan ve etkinlik dünyasının farklı ikonlarını bünyesinde barındaran ismiyle HouseYouNite, 2019 yılında global ve lokal etkinlik anlayışını, kaliteli organizasyonlarla birlikte üst düzey hizmet vererek akıllarda kalacak işlerle anılmak üzere kurulmuştur.

Kurulduğu tarihden itibaren birçok global artist ile çalışıp sektöre hızlı bir giriş yaparak Türkiye’nin en büyük etkinlik mekanlarında işler yapan, etki alanını genişleten HouseYouNite, farklı bir çok konseptiyle çeşitli kitlelere hitap ediyor. Bu zengin portfolyo, ekinliklerinin proje ve saha yönetimlerinde çözüm ortağı olarak HouseYouNite’ı tercih eden çeşitli sektörlerden çok sayıda güçlü firma ile daha da genişledi. Gelecekteki büyük etkinliklerle elektronik müzik piyasasının yönünü değiştirerek Türkiye’de çığır açmayı misyon olarak kabullenen HouseYouNite, heyecan verici bir şekilde müzik sektöründe yön verici rol oynuyor.

HouseYouNite olarak, bütünleşik kültür, sanat ve eğlence anlayışlarını tasarlıyor, üretiyor, düzenliyor ve deneyimli ekibiyle tecrübesini yansıtarak kusursuz etkinliklere imza atıyoruz.

Yıllık Tecrübe
Referans
Etkinlik

Şirketlerimiz

İstanbul DJ Academy Soul Fabrik Solid Future Media Space